fbpx

Kas mēs esam un kādi ir mūsu mērķi

Par kompaniju

Mūsu kompānijas pamatu sastāda jauno, bet turklāt pieredzēto speciālistu saliedētā komanda. Mēs uzsākām savu darbību kā inženieri vislielākajās Baltijas IT kompānijās, un 2000. gadā nodibinājām mūsu kompāniju. Daudzgadīgā darba pieredze IT jomā ļāva mums ne tikai uzkrāt kolosālo pieredzi, bet arī iegūt būtisko zināšanu klāstu. Viss tas ļauj mums tagad tikt galā ar vissarežģītākajiem projektiem un strādāt ar lielu klientu skaitu, nezaudējot efektivitāti.

Viena no mūsu kompānijas īpatnībām – sava darba vīzijas esība ar klientiem. Par darba prakses laiku mēs vienmēr tieši mijiedarbojamies ar pasūtītājiem. Tāpēc mēs skaidri saprotam, kā vadīt projektus, operatīvi risināt izvirzītos uzdevumus, kā arī nākt saskarsmē ar klientu tādā veidā, lai realizētu projektu kvalitatīvi un minimālajos termiņos.

Šodien mūsu klientu sarakstā ir Rīgas, Jūrmalas un citu tuvāko pilsētu kompāniju vairākums. Mēs nodrošinām saviem klientiem profesionālismu, operatīvumu un norunāto pakalpojumu augstu kvalitāti. Pievienojot šurp praktiski pilnu darbu spektru IT jomā, kā arī jebkura mēroga projektu realizāciju, kļūst absolūti saprotams, kāpēc, vienreizēji griežoties pie mums, mūsu pasūtītāji vairs nemeklē citus variantus.


Kontakti

Kontaktinformācija
Tāl.: +371 25 23 8888
E-mail: info@itsupport.lv
Birojs: Pakalniņu iela 4, Tīraine, Mārupes nov., LV-2167, Latvija